Розробка котлованів

До земляних робіт, якими займається компанія УкрЕвроДор, відноситься і розробка котлованів. Даний процес може бути досить трудомістким, вимагає хороших знань у фахівців, і довіряти його не слід приватним бригадам з метою економії коштів. В іншому випадку існує ризик не тільки зірвати терміни будівельних робіт, але і зробити грубі помилки, що потягнуть за собою проблеми наступних будівельних робіт. Іншими словами, ставитися до розробки ґрунту в котловані слід вкрай серйозно.

Чому необхідно приділяти багато уваги розробці ґрунту в котловані.

По-перше, слід зазначити, що від того, наскільки якісно буде зроблена ця робота, будуть залежати і витрати будівельного матеріалу при зведенні об’єкту. Також правильна розробка ґрунту дозволяє зробити фундамент більш надійним і довговічним. Даний етап робіт вважається дуже важливим, і починається з проведення геодезичних робіт, а також аналізу стану ґрунту і його особливостей.

Крім того, при розробці ґрунту в котловані визначається рівень висоти ґрунтових вод, робляться відповідні відводи, дренажні системи, що забезпечують надалі сухість фундаменту будівлі.

Етапи робіт

Спочатку фахівці вивчають особливості ґрунту. Потім настає черга безпосередньої роботи з котлованом. У важкодоступних для спецтехніки місцях розробка ґрунту для котловану проводиться вручну, і має кілька етапів, як і при механічній розробці.

• Виконується розмітка котловану.
• Визначається його глибина і розміри.
• Здійснюється риття котловану.
• Утрамбовка ґрунту.
• Вивіз сміття і ґрунту з будівельного майданчика.

Переваги нашої компанії перед конкурентами

Клієнти УкрЕвроДор завжди отримують висококласно виконану роботу, результатом якої є довголіття і надійність споруджуваного об’єкта.

На розробку ґрунту в котловані ціна в нашій компанії завжди нижче, ніж у наших конкурентів. Досвід земляних робіт у компанії УкрЕвроДор вже досить великий, що надає нашим фахівцям перевагу перед іншими бригадами.

Крім того, ми володіємо найбільш передовою спецтехнікою, яка негайно підключається до роботи у всіх необхідних випадках. Це дозволяє нашим клієнтам економити час і гроші на оренді необхідного обладнання.

X

Закажите обратный звонок

Call Now ButtonЗателефонувати