Геодезія

Геодезія є наукою, яка необхідна для забезпечення координатними даними землеустрою, гірничої справи, кадастру, будівництва та інших різних областей господарської діяльності. Так чи інакше геодезія безпосередньо пов’язана з вимірами, які можуть проводитися як на поверхні землі, так і під землею. Основою геодезії є вимірювання відстаней і кутів..

Геодезія ділянки

Під геодезією ділянки можна мати на увазі як топографічну зйомку, так і межування земельної ділянки. Геодезичні роботи на місцевості проводять переслідуючи різні цілі. Це і ландшафтний дизайн, і оформлення землі, і проведення газу, а також будівництво нового будинку або споруди. Ідеальним рішенням буде, якщо проведення геодезичних робіт надати геодезичної фірмі, яка в своєму штаті має кваліфікованих фахівців, що володіють спеціальними навичками і вміннями, це дозволить в подальшому уникнути неприємних ситуацій. Наприклад, від того наскільки якісно і точно проведені геодезичні роботи перед і під час будівництва будинку, залежить його надійність і довговічність. Фахівці в нашій команді мають спеціальними навичками і вміннями, за допомогою яких надають якісні геодезичні послуги, а до кожного завдання підходять точно і з великою відповідальністю, не залежно від його складності.

  У наш час без геодезичного плану місцевості, який є результатом геодезичних вимірювань, практично не обійтися. Кожен геодезичний план має свої певні характеристики, в залежності від типу зйомки. Зйомки бувають топографічними, виконавчими, кадастровими.

  Топографічна зйомка являє собою комплекс вимірювальних робіт, спрямованих на отримання максимально точної інформації про даній земельній ділянці, розміщених на ньому будівлях і різних об’єктів. Вона буває великих і дрібних масштабів. Найчастіше, проводять топозйомку масштабу 1: 500. За підсумками топознімання складається топографічний план, який може бути представлений замовнику як на папері, так і в електронному вигляді. Виконавчу зйомку здійснюють для контролю за якістю винесення проекту в натуру по закінченні кожного етапу будівельних робіт. Також після закінчення будівництва проводитися контрольно-виконавча зйомка, яка дозволяє простежити за якістю проведених будівельних робіт згідно з проектною документацією і для виявлення відхилень, допущених під час процесу проведення будівництва. Результати виконавчої зйомки відображають на виконавчої документації, яка так само може надаватися як на папері, так в електронному вигляді. Не меншої уваги заслуговує і кадастрова зйомка. Її проводять якщо є потреба у внесенні уточнень або доповнень до держкадастру, а також для оформлення плану земельної ділянки. Така зйомка відображає точні межі території і забезпечує правом на володіння конкретної земельної ділянки.
Як бачимо, геодезія – це широке поняття. Наша фірма допоможе вам провести будь-які види геодезичних робіт якісно з наданням точних даних за короткий період часу.

X

Закажите обратный звонок

Call Now ButtonЗателефонувати