Bobcat: оренда міні навантажувача для Ваших потреб!

Якщо Ви є власником будівельної компанії або власного виробництва, і в поле зору потрапив міні навантажувач Bobcat, оренда такої техніки може стати оптимальним варіантом з метою економії. Наша компанія «УкрЄвроДор» має власний автопарк спецтехніки, яку пропонує орендувати своїм клієнтам на взаємовигідних умовах. Однак багато хто з них сумнівається в тому, що міні-навантажувач Bobcat зможе впоратися з покладеними на нього завданнями, вважаючи, що для цього потрібні більш габаритні моделі, і виявляються неправі. А для того, щоб в подальшому у наших клієнтів не виникало сумнівів, ми вирішили навести приклад декількох переваг, якими володіє невеликий навантажувач Бобкет перед своїми громіздкими «колегами».

  1. Продуктивність в роботі з навантаженням і перевезенням. Коли справа доходить до роботи на завантажених, обмежених робочих місцях, багато власників обладнання підшукують машини з хорошою вантажопідйомністю, швидким часом циклу і коротким радіусом повороту. Колісні навантажувачі Bobcat класу 140-170 кінських сил ідеально підходять для будівельних ринків круглий рік. Ще одним важливим міркуванням тут є ківш: телескопічний навантажувач Bobcat спроектований спеціально для економії Вашого часу, тому дозволяє оператору швидше завантажувати і скидати матеріал, тим самим покращуючи продуктивність. Крім того, така машина може швидко рухатися, прискорюючи час циклу.
  2. Більше універсальності при використанні швидко-з’єднань. Невеликий навантажувач Бобкет є цінним активом будь-якого підприємства по ряду причин, але найбільш важлива – його здатність бути оснащеним спеціальними додатками для навантажувачів. Вила для піддонів і ківш легко замінюються за допомогою швидко-з’єднань. Крім того, деякі системи з’єднувачів були розроблені для усунення мастила, вимагаючи меншого обслуговування і меншої кількості запасних частин.
  3. Простота обслуговування. Оренда Бобкет в нашій компанії означає також і простоту його обслуговування, якісні компоненти, надання при необхідності власного оператора, можуть допомогти знизити витрати на обслуговування і щоденні виробничі графіки. Це допоможе поліпшити час роботи машини і скоротити непередбачені проблеми з нею в майбутньому. До того ж, вартість Бобкет в оренду у нас – від 3000 грн!
X

Закажите обратный звонок

Call Now ButtonЗателефонувати