Орендувати каток Bomag (Україна) пропонує компанія «УкрЕвроДор»

Каток Бомаг – система, яка дозволяє виявляти термічну сегрегацію в асфальтовому покритті в режимі реального часу, і фіксувати тепловий профіль, в даний час використовується не тільки нашою компанією, а й деякими державними відділами транспорту. Причина такого попиту полягає в якісному усуненні непослідовних щільностей, що нерідко залишаються після свіжевкладеного асфальтового покриття, яке не було ущільнене належним чином, наприклад, в зв’язку з прохолодною температурою, яка сприяла появі цієї низької щільності.

На вибір обладнання для ущільнення, обраного для Вашого проекту, впливає безліч чинників. Іноді він заснований на попередньому досвіді підрядника, а в інших випадках – на типі ґрунту, специфікації методу або наявного додаткового обладнання. Однак купити каток Bomag тільки для того, щоб використати його для певного проекту, після чого дозволяти техніці простоювати через непотрібність, буде накладно і недоцільно. Тому пропозиція нашої компанії орендувати каток Бомаг може бути оптимальним рішенням для Вашого бізнесу або виконання конкретного проекту. Головне пам’ятати, що те, наскільки добре вибрана техніка буде відповідати операції з транспортування і укатування, важливо враховувати кліматичні та тягові умови.

Чому варто вибрати саме віброкаток Bomag?

Навряд-чи Ви знайдете каток, який був би ідеальним варіантом для виконання якої завгодно роботи. Кожен тип має певний матеріал і робочий діапазон, на якому він є найбільш економічним. У багатьох випадках існують додатки, в яких машини різних розмірів і типів можуть досягати мети ущільнення; але вибір найбільш підходящої машини, що дозволяє завершити роботу найбільш економічно і ефективно завдяки зменшеним проходам, скороченню споживання палива і скороченню робочого часу, є метою кожного, хто до нас звертається. І в такому випадку вибір падає на Bomag каток, оренда якого пропонується нами на доступних умовах.

Наш ущільнювач ґрунту, віброкаток Bomag, забезпечує всі Ваші потреби в ущільненні і включає в себе функції, які допоможуть впоратися навіть з найскладнішими завданнями. Це обладнання дає якість, надійність і безпеку, а також спокій, коли виконується робота на будівельному майданчику. Bomag – це універсальні машини, які ефективно і якісно ущільнюють різний ґрунт і агрегати в таких областях, як дороги, комунальні послуги, споруди для утримання води, а також при підготовці великих житлових, комерційних і промислових об’єктів.

X

Закажите обратный звонок

Call Now ButtonЗателефонувати