Якими перевагами володіє самоскид ДАФ перед аналогами?

Один з найбільш знакових і легко пізнаваних автомобілів, використовуваних в будівельних проектах, самоскид ДАФ можна зустріти по всьому світу. При перевезенні великої кількості матеріалів на будівельні майданчики і назад, він є звичайним видом як в міських, так і в сільських районах. Хоча їх зовнішній вигляд часто буває великим і складним, самоскиди DAF працюють аналогічно більш поширеним автомобілям, до яких звикли більшість людей.

Перше, на що варто акцентувати увагу, розглядаючи ДАФ самоскид як орендний варіант, природно, вантажний скид – частину, яка визначає характеристику самоскида, використовувану для перевезення сипучих матеріалів. Хоча існує кілька варіантів, стандартний самоскид DAF є одним з найпоширеніших. Цей тип конструкції працює за допомогою гідравлічного підйомника, щоб нахилити скид назад і вивантажити матеріали або через борт, або шляхом його відкриття.

Не менш важливим моментом є двигун і обладнання. Стандартні самоскиди цієї фірми працюють, здебільшого, так само, як і інші вантажні автомобілі DAF. Зазвичай вони мають дві осі, переднє рульове управління і двигун внутрішнього згоряння. Система відбору потужності (СВП), що працює на гідравліці, дозволяє скиду витягати енергію від двигуна автомобіля, щоб управляти механізмом підйому. Телескопічний гідравлічний важіль дозволяє підіймального механізму залишатися компактним, маючи можливість нахиляти звалювання до граничних кутів.

Нарешті, конструкція і дизайн. Деякі самоскиди ДАФ, використовувані для невеликих проектів з будівництва і знесення, представляють конструкцію, схожу на бортову вантажівку з двома підвісками і без приведення в дію за кабіною. Великі самоскиди можуть мати більше осей для підтримки, з’єднання за кабіною для поліпшення маневреності і різних дій, пов’язаних з вивантаженням.

Пропонована нашою компанією «УкрЄвроДор» на техніку ДАФ оренда – оптимальний варіант для тих, кому необхідна вона необхідна для виконання тієї чи іншої роботи, але немає можливості купити нову для власного користування. Ми пропонуємо широкий вибір будівельних, асфальтоукладних і транспортних машин, готових допомогти Вам. Якщо Ви шукаєте допомогу в своєму будівельному проекті або перевезення відходів з будинку або бізнесу, зателефонуйте нам по одному з номерів телефону, зазначених на сайті!

X

Закажите обратный звонок

Call Now ButtonЗателефонувати