Які переваги дає асфальтоукладальник Vogele (Фогель)?

Асфальт – порівняно недорогий будівельний матеріал, який є економічно більш вигідним не лише через фактичну ціну, але і час, необхідний для завершення будівництва (сохне так швидко, що дороги і шосе не будуть перекриті або заблоковані дуже надовго). Тому якщо перед Вами стоїть завдання по ремонту та укладанні дороги, а потрібна для цього техніка у власному автопарку відсутня, нашою компанією «УкрЕвроДор» пропонується на асфальтоукладальник Vogele оренда, – варіант, який не тільки допоможе швидко і якісно впоратися з поставленим завданням, а й заощадить кошти!

Асфальт є надійним матеріалом, стійким до погодних умов, і може бути спроектований як для низьких, так і високих умов руху, витримуючи найсуворіші погодні умови і багатотонні фури. Крім того, він може бути укладений таким чином, щоб відповідати конкретній меті. Але, незалежно від того, для яких саме потреб він Вам знадобився, пропонований нами асфальтоукладальник Фогель обов’язково впорається з поставленим завданням.

Особливо важливою є функція безпеки асфальту, пов’язана з його гладкою обробкою. Він пропонує опір «прослизанню» водіїв і кращу візуальну відмінність між дорожньою розміткою. Асфальт також допомагає зберегти дороги вільними від льоду і снігу. До того ж, асфальтоукладальник Vogele цей матеріал, що переробляється може використовувати знову і знову – його життєвий цикл ніколи не закінчується: дорожній асфальт можна викопати, а потім знову використовувати! Це те, що робить дане дорожнє покриття таким популярним, сучасним, що дозволяє зберігати наші природні ресурси, знову використовуючи один і той же матеріал. Таким чином зменшується наша дилема, пов’язана з відходами, а це означає, що менше матеріалу перетворюється в відходи, а значить, і не відправляється на звалище! Його укладання також економить навколишнє середовище, оскільки він не буде потрапляти в наші водойми, якщо проллється, оскільки асфальт досить швидко перетворюється в тверду масу. Він швидко і легко ремонтується: якщо своєчасно «латати» тріщини, що з’являються, повторно відновлюючи належну дорожню поверхню під’їзних шляхів і автомагістралей, серйозна деградація може бути не допущена.

X

Закажите обратный звонок

Call Now ButtonЗателефонувати