Благоустрій територій

Комфортне проживання в будинку або в місті в цілому залежить від функціональності і зовнішнього вигляду ділянки. Очевидно, що проживання на території з розбитими тротуарами, виламаними бордюрами і жовтою травою не тільки не приносить задоволення, але навіть загрожує отриманням травм. Однак цей невеселий пейзаж може кардинально змінити, для цього потрібно лише здійснити благоустрій території. Залишилося тільки зрозуміти, що це таке і як це зробити з мінімальними витратами і  витратами часу.

Як зробити благоустрій в Києві?

Багато міст збільшили свої витрати на благоустрій території, Київ в цьому ряду не став винятком. Благоустрій в Києві пропонує компанія «УкрЄвроДор», яка стала лідером дорожнього будівництва не тільки столиці, а й усієї України. Висока якість робіт забезпечується завдяки кільком обставинам:

  • – великий парк сучасної спецтехніки;
  • – працюємо тільки з високоякісними матеріалами;
  • – наявність штату досвідчених співробітників;
  • – персональна робота з кожним замовником.

Крім того, ціна благоустрою території в компанії «УкрЄвроДор» цілком демократична. Якщо ви хочете обладнати територію відповідно до сучасних європейських стандартів, то наші фахівці готові втілити в реальність навіть найбільш нестандартну ідею.

Що таке благоустрій території?

Це послуга, яка передбачає облаштування парків, скверів, прибудинкових та придорожніх територій таким чином, щоб жителі і гості міста відчували себе в комфортному просторі за будь-якої погоди і пори року.

Благоустрій території може включати в себе широкий перелік дій:

  • – укладання асфальту,
  • – установка бордюрів,
  • – мощення пішохідних доріжок,
  • – озеленення території,
  • – установка малих архітектурних форм,
  • – монтаж придорожнього освітлення.

Ціна благоустрою території залежить від набору обраних послуг, однак спроби замовника заощадити шляхом мінімізації робіт, нерідко призводять до протилежного результату.

Якщо ви дійсно вмієте рахувати гроші, то від такого підходу краще відразу відмовитися, замовивши комплексне облаштування території. На відміну від вибіркового варіанту робіт, комплексний благоустрій є послугою під ключ, що включає в себе як монтажні, так і демонтажні роботи (видалення старого асфальту і бордюрів, викорчовування сухостою), після виконання якої замовнику залишається тільки насолоджуватися перетвореними територіями. Крім того, комплексний благоустрій території виконується за заздалегідь обумовленим планом, тому замовник точно знає, що повинно вийти в результаті.

X

Закажите обратный звонок

Call Now ButtonЗателефонувати