Оренда будівельної техніки

Бурхливий розвиток будівництва став причиною появи на цьому ринку великої кількості молодих компаній, які через свою молодість не мають достатньої кількості спецтехніки – кранів, навантажувачів і екскаваторів. Брати багатомільйонні банківські кредити для придбання цієї техніки – теж сумнівний вихід, адже невідомо, чи зможе компанія вчасно повернути позичені кошти. Але є й альтернативний варіант: оренда спецтехніки дозволяє використовувати в роботі найдосконаліші механізми, при цьому не доведеться витрачати обмежені кошти на їх придбання.

Переваги оренди спецтехніки

Оренда екскаваторів, навантажувачів, кранів та іншої будівельної техніки краща не тільки з економічної точки зору. Також оренда будівельної техніки має і інші переваги:

  • орендар має можливість підбирати модель для певного типу і обсягів робіт;
  • орендарю не потрібно стежити за справністю техніки;
  • немає необхідності шукати професійного оператора (будівельна спецтехніка орендується з оператором);
  • орендарю не доведеться організовувати місце зберігання техніки в період простою.

Звичайно, всі перераховані вище переваги проявляються тільки тоді, коли компанія-орендодавець надає можливість взяти будівельну техніку в оренду будь-яких типів на найпривабливіших умовах.

Де отримати техніку в оренду?

Компанія «УкрЕвроДор» займається широким спектром будівельних робіт, крім того, наша компанія надає послугу оренди будівельної техніки . У нашій компанії можна орендувати найсучаснішу спецтехніку будь-якого типу і призначення:

  • бульдозери,
  • екскаватори,
  • катки,
  • навантажувачі,
  • крани і багато іншого.

Крім широкого асортименту ми пропонуємо привабливі умови: завдяки прозорому механізму ціноутворення та індивідуальному підходу до кожного клієнта взяти будівельну техніку в оренду в нашій організації на приємних умовах може кожен.

Наші менеджери проведуть вичерпну консультацію щодо типів і моделей спецтехніки, завдяки чому орендарю не доведеться розбиратися в технічних характеристиках кожної моделі. А професійні оператори забезпечать максимально швидке і якісне виконання робіт, що дозволить помітно скоротити вартість оренди.

Багато фірм, які скористалися послугою оренди спецтехніки в компанії «УкрЄвроДор», змогли вийти на якісно новий рівень корпоративного розвитку, ставши на один щабель з лідерами будівельної галузі. Того ж результату можете добитися і ви, для цього потрібно лише звернутися до наших менеджерів.

X

Закажите обратный звонок

Call Now ButtonЗателефонувати