concrete

Бетонні дороги і підлоги

Дороги з бетонним покриттям відповідають сучасним викликам: збільшеню кількості вантажопасажирських транспортних потоків, що вимагає наявності міцних і стійких дорожніх покриттів.

Чому бетон?

Бетон – це жорсткий вид покриття, навантаження на який розподіляється на велику площу, що позитивно позначається на довговічності і міцності. Якісна бетонна дорога буде служити довше і практично без перерв на ремонт.

concrete

За статистикою більше 65% асфальтових доріг піддаються деформації в весняний період. Для бетонних покриттів цей показник в межах 5%.

Товщина бетонного дорожнього покриття 16-22 см. Дорожнє покриття з’єднують швами на відстанях 6-12 м, у вигляді прорізів. Глибина таких прорізів дорівнює 1/3 товщини плити, і називаються вони “неправдивими” швами стиснення/розширення. Виготовлені таким чином шви впливають безпосередньо на поведінку самої бетонної плити. Необхідно, в обов’язковому порядку, заливати “неправдиві” шви стиснення/розширення еластичною мастикою. Покриття може складатися з одного або двох шарів. Верхній шар називається верхнім бетоном, а нижній шар – нижнім бетоном. Кожен шар може включати в себе один або кілька прошарків.

Рухаючись бетонною дорогою поліпшується якість зчеплення з поверхнею, що призводить до економії споживання палива.

Топпінг

– (від англ. Topping) суміш, яка використовується для зміцнення верхнього шару бетонного покриття.

topping

В якості гідравлічного в’яжучого компонента в Топпінгу, як і в бетоні, використовується цемент, завдання якого полягає в зв’язуванні і щільній упаковці наповнювачів.

Функціональні властивості Топпінга визначаються наповнювачами, що входять до його складу, такими як кварц, корундові матеріали, металеві частинки, інші наповнювачі – базальт, оксид титану, карбід кремнію, карбід заліза і інші мінеральні і синтетичні сполуки і хімічні добавки, що поліпшують властивості матеріалу і контролюючі усадкові процеси.

top3

Завдяки фарбуванню Топпінг можна використовувати як декоративне фінішне покриття

X

Закажите обратный звонок

Call Now ButtonЗателефонувати