Будівництво доріг

Вчора, коли зростання економіки змінилося затяжним спадом, багато економістів і державних службовців шукають способи активізації економічної активності населення: одні пропонують знизити податки, а інші пропонують субсидіювати малий бізнес. Серед усіх способів стимуляції економічного зростання будівництво доріг залишається дещо в тіні. І даремно, адже дороги – це кровоносна система економіки: по ним переміщаються товари і робоча сила між регіонами країни та сусідніми країнами. Крім того, будівництво доріг виробляє хороший мультиплікативний ефект – тобто завантажуються металургійні, асфальтобетонні та інші підприємства.

Чому саме ми?

Завоювати лідируючі позиції нашій компанії вдалося завдяки кільком обставинам:

  • виконуємо всі етапи будівництва доріг;
  • висока якість (в наявності штат досвідчених співробітників і парк сучасної техніки);
  • демократичні ціни на послуги;
  • персональний підхід до клієнта.

Завдяки цим перевагам дорожнє будівництво в Києві і надалі буде демонструвати випереджувальні темпи.

Крім того наша компанія володіє технологіями і технічними можливостями для нанесення сучасної дорожньої розмітки – це високотехнологічна операція, де акрилову фарбу замінив термопластик, який в більшості випадків наноситься на дорожнє полотно не ручним, а автоматичним способом за допомогою спеціальних машин.

Крім іншого ми здійснюємо установку дорожніх знаків будь-яких типів і стандартів і вже більше 10 років професійно займається будь-якими видами ремонтних дорожніх робіт. У нашому розпорядженні є всі передові інструменти та обладнання, необхідне для здійснення такої діяльності на професійному рівні. Ямковий ремонт ми здійснюємо в рекордно короткі терміни, використовуючи для цього як новітню техніку, так і інноваційні технології, що гарантують відмінну якість наданій послузі.

Етапи будівництва автомобільних доріг

На етапі підготовчих робіт будівництва доріг проводиться планування території, по якій пролягатиме дорожнє полотно, оцінка її непрямолінійності.

Наша компанія проводить підготовку усіх видів основи для дороги: несучої частини і нижніх шарів так званої дорожнього “одягу”, які забезпечують стійкість до кліматичних і ґрунтових впливів. Ми підбираємо високоякісні і економічно вигідні матеріали для створення твердого грунту доріг.

До земляних робіт, якими займається компанія УкрЄвроДор, відноситься і розробка грунту в котловані. Даний процес може бути досить трудомістким і вимагає хороших знань фахівців.

Основа дороги, як правило, формується з щебеню. А послуги з укладання асфальтових покриттів, як в складі комплексу завдань з будівництва нових доріг, так і в рамках асфальтування готових доріг або відновлення і ремонту асфальтового покриття, що стало непридатним, реалізується нашою компанією з використанням сучасної техніки, швидко і якісно.

Облаштування відкосів і узбіч є важливою складовою будівництва дорожнього покриття, яка забезпечує додаткове зміцнення грунту і дороги, а також безпеку для автомобілістів. Однозначно: наявність бордюру є обов’язковою частиною будівництва дороги при поділі проїжджої та пішохідної частини або зонуванні в ландшафтному дизайні. Також бордюр несе в собі захисні та зміцнюючі функції для дорожнього полотна, так як містить армований сталевими стрижнями каркас.

Компанії «УкрЄвроДор» облаштовує тверде асфальтне покриття по будь-якій існуючій технології. Ми маємо в своєму розпорядженні найсучасніше обладнання і матеріали, завдяки чому нам вдається запропонувати замовникам гарантовано високу міцність і довговічність асфальту, оперативні терміни виготовлення твердого покриття та хороші його естетичні та експлуатаційні властивості.

X

Закажите обратный звонок

Call Now ButtonЗателефонувати